Uitslagen 2019

Elite / Beloften
1. Robin Wennekes (Arnhem)
2. Joep Steinbusch (Haarlem)
3. Sjors Handgraaf (Leiden)

Amateurs / Junioren 
1. Elias de Bruijne (Utrecht)
2. Tim Putman (Zelhem)
3. Leo Gödde (Barendrecht) 

Funklasse 
1. Rob Verheij (Groot Ammers) 
2. Jan Bassa (Goudriaan) 
3. Kenny Bongers (Giessenburg)

Inwonersronde - Heren
1. Jurjen den Besten (Molenaargraaf) 
2. Hendrik Schep (Molenaarsgraaf)
3. Marcel Vonk (Goudriaan)

Inwonersronde - Dames 
1. Eline Aantjes (Giessenburg) 
2. Kirsten Koppelaar (Molenaarsgraaf)
3. Marieke de Groot (Molenaarsgraaf) 

 

Uitslagen 2018

Amateurs
1. Gijsbert Nieuwkoop (Veen)
2. Johan van der Eijk (Strijen)
3. Tom de Vreede (Berkel)

Sportklasse
1. Arje de Waard (Dordrecht)
2. Gerard Kooistra (Hendrik-Ido-Ambacht)
3. Roel van Gameren (Veghel)

Regiorecreanten A
1. Sander Spoolder (Giessenburg)
2. Tijmen Pesselse (Noordeloos)
3. Arjan van der Ham (Hardinxveld)

Inwonersronde - Heren
1. Hendrik Schep (Molenaarsgraaf)
2. Nijs den Besten (Molenaarsgraaf)
3. Herbe de Groot (Molenaargraaf)

Inwonersronde - Dames 
1. Kirsten Viveen (Brandwijk)
2. Eline Aantjes (Giessenburg)
3. Barbera de Raad (Brandwijk)

Uitslagen 2017

Elite/Beloften
1. Lieven Anthonise (Dordrecht)
2. Ide Schelling (Den Haag)
3. Arvid de Kleijn (Herveld)

Amateurs/Sportklasse
1. Bram Mens (Wateringen)
2. Ronald Ligtenberg (Haarlem)
3. Stephan Borsboom (Hellevoetsluis)

Regiorecreanten A
1. Marco Luyten (Meerkerk)
2. Sander Spoolder (Giessenburg)
3. Dylan van Beuzekom (Ameide)

Uitslagen 2016

Amateurs
1. Pim Achterkamp (Rotterdam)
2. Erik de Niet (Den Haag)
3. Maarten Schavemaker (Nieuw-Vennep)

Sportklasse
1. Brian Burggraaf (Velsen-Noord)
2. Harmen Brandwijk (Bleskensgraaf)
3. Gerard Kooistra (Hendrik-Ido-Ambacht)

Regiorecreanten A
1. Julian Vlasblom (Schoonhoven)
2. Rob Verheij (Groot-Ammers)
3. André Huijzer (Sliedrecht)

Regiorecreanten B
1. Max de Jong (Giessenburg)
2. Thom Stuij (Hei- en Boeicop)
3. Joachim van Vliet (Nieuw-Lekkerland)

Uitslagen 2015

Amateurs / Sportklasse
1. Jan Metselaar (Bergschenhoek)
2. Pim Achterkamp (Rotterdam)
3. Bram Mens (Den Haag)

Regiorecreanten A
1. André Huijzer (Sliedrecht)
2. Lennart van Houwelingen (Hardinxveld-Giessendam)
3. Peter Mesker (Hoornaar)

Regiorecreanten B
1. Leon Hekman (Gorinchem)
2. Ruben Kuperus (Sliedrecht)
3. Teus van Dijk (Giessenburg)
Social Media
Volg Rond om de Graaf op social media!